CLUBUL PRESEI DIN BANATUL DE MUNTE – INVITAȚIE

Dragi colegi, îmi face mare plăcere să vă invit la o nouă întâlnire a Clubului Presei. Programul pe care îl propunem pentru  luna septembrie îl aveți mai sus. Vă așteptăm.

Dorina SGAVERDIA

Lasă un răspuns